Edersee 2014 Party Time

....Wat een feest...

Party time!

Een optreden van Ski King op het grote podium. Altijd goed voor een dik feest.

Old skool

Historie

een club met oude waarden

 

Bikersclub Meppel is in 1986 ontstaan vanuit een vriendenclub. Het samen motor rijden heeft er toe geleid dat er een motorclub begonnen is. Welk type motor je rijdt maakt bij ons niet uit. Als je maar dezelfde passie als ons deelt, motorrijden!

Na enkele verschillende clubhuizen heeft de club zijn huidige clubhuis aan de Hesselterweg betrokken. Een eigen plekje waar de clubleden bij elkaar kunnen komen. Elke vrijdagavond is er een clubavond. De deuren zijn open vanaf ongeveer 21:30 uur. Hier kan gezellig een biertje, wijntje of frisdrankje gedronken worden. Meestal wordt er op de clubavond ook besproken wie er deelneemt aan de clubritten of naar de komende feesten en treffens gaan.

Elke eerste zaterdag van de maand van april t/m september is ons clubhuis ook open van 15.00 tot 18.00 uur.

bcmslang

 
clubgebouw1

Clubgebouw en lokatie.

In 2014 & 2015 hebben we ons clubgebouw grondig verbouwd. Ons clubhuis is te vinden aan de Hesselterweg 82 in Meppel. Het is een klein stukje het park inlopen en dan zie je ons vanzelf. Op vrijdagavond brand er een lichtbak met BCM erop. Voor de lokatie, klick op de afbeelding links. 

 

feestje1

North Park Party

Elk jaar is de North Park Party hét feest van de BCM. Inmiddels een begrip voor menig motorrijder en andere gasten. Dus heb je zin in een goed feest? Check de site voor de datum!  NPP 2017 is op 27 mei !!

Yeap; wij hebben nieuws

Actueel

activiteiten
 • North Park party 2017

  Dit jaar op 27 mei. Zet het in jouw agenda !

 • Ederseemeeting Duitsland

  Ook dit jaar gaat de BCM weer naar onze oosterburen voor het supertreffen aan de Edersee. Al jaren staat dit evenement garant voor duizenden bezoekers, goede bands, prima eterij maar vooral.... viel Vergnügen.

  De 2017-uitvoering is van 30-6 t/m 2-7 deze keer!!!

 • FacebookLogo

  'Like' onze Facebook pagina

  En blijf op de hoogte van alle nieuwtjes, feestjes, ride-outs en meer. Met wekelijkse up-dates!

 • 5 Euro voor het goede doel, en een dag genieten. Dit jaar op 10 juni.

  10 club's bezoeken met elk hun eigen karakter.

 • Eastwood treffen in Oosterwoldde (Fr)

  Al jaren een vast punt op onze agenda ! 17 juni.

Geinige filmpjes

BCM Ride-outs

een greep uit onze bestemmingen

We gaan regelmatig naar binnen- en buitenlandse treffens; hier krijg je een indruk.

 

Elke eerste Zaterdag van de maand van april t/m september is ons clubhuis open van 15.00 tot 18.00 uur. Ben je onderweg met je motor kom dan langs

Koffie staat klaar

Wie heeft de leiding bij BCM?

Ons bestuur

Fast & Curious

Hou je ook van touren, een feestje op z'n tijd of treffens bezoeken en je rijdt motor? Neem dan eens contact met ons op, of kom eens langs op een vrijdagavond. Misschien is een lidmaatschap wat voor je.

Eric

Voorzitter

president1

Alfred

Penningmeester

penningmeester

Marc

Secretaris

secretaris1

Een ieder heeft zo zijn statistieken zo ook wij als club:

Hier dan onze keiharde cijfers

  0

Jaar

  0

Leden

  0

Afgelegde kilometers

  0

Biertjes (dit jaar)

Hier enkele links naar onze motorvrienden & sponsors:

Bezoek ook hun website

Interesse gewekt?

Contact

ons nu

Hesselterweg 82, Meppel
Vindt ons via Google Maps

Heb je een vraag of opmerking? Mail ons, wij zullen je spoedig een reactie sturen.